çay'ın yolculuğu

Türk çay tarihini bilmek, geliştirmek ve yenilikler kazandırmak bilinciyle; köklerimizden aldığımız ilhamla, bugüne nitelikli çay üretimi, yarınlara da yeni çay yolları bırakabilmeyi hedefliyoruz. Bu yolda çayı seven herkesle yürümeyi arzu ediyoruz.

Misyonumuz...

Tea Chef olarak, eskilerin unutulmuş el yapımı çay tekniklerini geliştirip yenilik katmak, dünya çay çeşitlerini ve tekniklerini kendi çay tipimize uygulanabilirliğini sağlamak, günümüz insanına ve gelecek nesillere ince işçiliklerle ürettiğimiz el yapımı, emek dolu sağlık kaynağı çaylarımızı sunmak ve tercih edilirliğini arttırmak.

Vizyonumuz...

Çay sektöründe, el yapımı yüksek değerli çayları geliştirip , ulusal ve uluslararası tanınırlığı sağlamak ve pazar oluşturmak.

Değerlerimiz...

Türkiye de bir ilk olan çay paketi üzerinde kişiye özel fotoğraf baskısı yapıyoruz. Çok kısa sürede sevilen ve ilgi gören fotoğraf baskılı çay paketi, hem el yapımı yeşil çaylarımıza hem de el yapımı siyah çaylarımıza görsel efekt katarak, yörenin çayını hediyelik ürün olarak en tercih edilen kategori haline getirmeyi planlıyoruz. Tescilini aldığımız bu üründen sonra Tea Chef markasıyla patentli ürün yelpazesini geliştirmeyi hedefliyoruz.
Close Sepetim
Close Son İncelenen Ürünler
Close
Close
Kategoriler